Popcorn (ziarno kukurydzy żółtej) BIO 250 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Naturalne ziarno kukurydzy o wysokiej jakości, idealne do przygotowania domowego popcornu bez dodatków. Stanowi źródło błonnika i węglowodanów złożonych, wspierając prawidłowe trawienie i długotrwałe uczucie sytości. Doskonały wybór na zdrową przekąskę dla całej rodziny.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
popcorn (ziarno kukurydzy żółtej)* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: WLOCHY
Masa brutto: 0,275 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1429 kJ / 339 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 4.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.9 g |
| Węglowodany | 60 g |
| Cukry | 1.1 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 9.3 g |
| Sól | 0.49 g |