Popcorn do mikrofalówki pikantny 90 g HELIO X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ziarno kukurydzy z oryginalnymi dodatkami smakowymi do prażenia w kuchence mikrofalowej. W wyniku prażenia uzyskujemy popcorn pikantny o ostrym i pysznym smaku. Sprawdzi się w każdych warunkach podczas spotkań towarzyskich, jak i sensów filmowych lub wydarzeń sportowych oglądanych na szklanym ekranie.
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
|---|---|
| Smak | Z dodatkami, Solone, Pikantny |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziarno kukurydzy 79,6 %, olej rzepakowy, olej rzepakowy utwardzony, sól 3,3 %, ekstrakt z papryki i z ostrej papryki chili. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna, Węgry, Stany Zjednoczone |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Technika utrwalenia | solenie, suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: helio s.a. ulica i numer: wyględy, stołeczna 26 kod pocztowy i miasto: 05-083 zaborów pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 5040 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po uprażeniu i otwarciu torebki wewnętrznej spożyć w ciągu doby, chronić oczy. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po obróbce termicznej - prażeniu w kuchence mikrofalowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Instrukcja przygotowania znajduje się na wewnetrznej torebce |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 423 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1765 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 1,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 43 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Po uprażeniu w kuchence mikrofalowej, słony, pikantny, chrupki, o charakterystycznym kształcie. |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |