Popcorn do mikrofalówki o smaku maślanym 90 g HELIO X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ziarno kukurydzy z dodatkami smakowymi do prażenia w kuchence mikrofalowej. W wyniku prażenia uzyskujemy popcorn o smaku maślanym o wyważonym i pysznym smaku. Sprawdzi się w każdych warunkach podczas spotkań towarzyskich, jak i sensów filmowych lub wydarzeń sportowych oglądanych na szklanym ekranie.
Parametry produktu
| Typ | Popcorn |
|---|---|
| Smak | Maślany |
| Zawartość netto | 90 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziarno kukurydzy 84%, olej rzepakowy, olej rzepakowy uwodorniony, sól 3,3 %, aromat, barwnik: karoteny. ziarno może pochodzić z argentyny, węgier lub usa. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,1 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: helio s.a. ulica i numer: wyględy, stołeczna 26 kod pocztowy i miasto: 05-083 zaborów pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 5040 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed promieniowaniem łśonecznym, po uprażeniu i otwarciu wewnętrznej torebki do spożycia w ciągu 1 doby |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po obróbce termicznej - prażeniu w kuchence mikrofalowej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zgodnie z instrukcja na opakowaniu wewnętrznym |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 8,9 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 46 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 391 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1645 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1645 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 8,9 g |
| Zawartość soli | 3,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 0,9 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Po uprażeniu białe z żółtą okrywą, niekształtne, chrupkie, maślane i słone. |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |