Popcorn do mikrofalówki bez dodatku tłuszczu i soli HELIO Natura 80 g X18
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Ziarno kukurydzy bez dodatków smakowych do prażenia w kuchence mikrofalowej. W wyniku prażenia uzyskujemy popcorn o smaku prażonej kukurydzy. Sprawdzi się w każdych warunkach-podczas spotkań towarzyskich, jak i sensów filmowych lub wydarzeń sportowych oglądanych na szklanym ekranie.
Parametry produktu
| Typ | Całe ziarna |
|---|---|
| Zawartość netto | 80 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ziarno kukurydzy. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Argentyna, Węgry, Stany Zjednoczone |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: helio s.a. ulica i numer: wyględy, stołeczna 26 kod pocztowy i miasto: 05-083 zaborów pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 5040 szt. |
| Bez dodatku sodu/soli | 1 |
| Lekki | 1 |
| Produkt | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Chronić przed promieniowaniem słonecznym |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po obróbce termicznej -po prażeniu w kuchence mikrofalowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zgodnie z instrukcja na opakowaniu wewnętrznym |
Wartość odżywcza
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 1401 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 333 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,9 g |
| Cukry | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 0,8 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | bez dodatku soli i tłuszczu |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Po uprażeniu ziarna w postacji popcornu białe z żółtą okrywką, o różnych kształtach, chrupkie. |
|---|---|
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |