Opis szczegółowy
Ponte Portugal Vinho Verde to młode wino wyprodukowane z winogron zbieranych przed osiągnięciem pełnej dojrzałości, dzięki czemu ma lekki i świeży charakter. Słomkowy kolor ze złotymi refleksami, delikatny zapach cytrusów, liczi i kwitnącego drzewa lipy oraz mineralny, owocowy finisz tworzą cudownie orzeźwiającą winną kompozycję. Najlepiej smakuje podawane w temperaturze 8-10°C do lekkich dań na bazie ryb, sałat lub jako aperitif.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
| Kolor | Biały |
| Szczep | Kupaż win białych |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Aperitif, Ryby, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 10 % obj. |
| Składniki | Nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Region pochodzenia | Portugalia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronioną Nazwą Pochodzenia |
| Temperatura serwowania | 8 - 10 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Portugalia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tim s.a. ulica i numer: t.regera 111 kod pocztowy i miasto: 43-382 bielsko-biała pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |