'Ponte Portugal Tejo Portugalia czerwone półwytrawne 750ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Region Tejo! To właśnie w tym obszarze panują idealne warunki do wzrostu i uprawy winogron. Najbardziej znane portugalskie szczepy Castelão, Trincadeira, Tinta Roriz oraz Syrah tworzą rubinowe wino z nutami czerwonych owoców z przyjemnym finiszem. Idealnie skomponuje się z serami oraz daniami na bazie czerwonego mięsa, a także będzie doskonałe do picia jako aperitif.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Szczep | Tinta Roriz, Syrah |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Czerwone mięso, Sery |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 13 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Region pochodzenia | Tejo |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Temperatura serwowania | 16 - 18 °C |
| Inne oznakowanie etykiet | Tejo |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |