Pomidory suszone BIO 80 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Aromatyczne i intensywne w smaku, stanowią doskonały dodatek do dań kuchni śródziemnomorskiej. Zawierają naturalnie występujące antyoksydanty i likopen, wspierające odporność oraz zdrowie serca. Idealne do sałatek, makaronów, sosów i wypieków wytrawnych.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
pomidory suszone* 90%, sól 10%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: TURCJA
Masa brutto: 0,105 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1079 kJ / 258 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.4 g |
| Węglowodany | 43.5 g |
| Cukry | 37.6 g |
| Błonnik | 12.3 g |
| Białko | 14.1 g |
| Sól | 0.27 g |