Pomidory całe w sosie własnym 4250 ml Rolnik
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Odkryj bogactwo smaku dojrzewających we włoskim słońcu pomidorów, skrytych w puszce Pomidorów w sosie własnym Rolnik. Najsłodsze i najbardziej mięsiste pomidory bez skórki, obfitujące w witaminy i minerały, zanurzono w gęstym soku pomidorowym. Stanowią one wyśmienitą bazę dla zupy pomidorowej i sosów, pozwalając Ci cieszyć się wyrazistym smakiem letnich pomidorów niezależnie od pory roku.
Parametry produktu
| Rodzaj | W sosie własnym |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 4 kg |
| Składniki | obrane pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 2,4 kg |
| Waga jednostkowa brutto | 4,42 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Pojemność | 4250 ml |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: firma handlowa "rolnik" spółka jawna ulica i numer: przelotowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-190 mikołów pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym 3-4 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 94 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,4 g |