Opis szczegółowy
Sery typu holenderskiego produkowane są na bazie najwyższej jakości pasteryzowanego mleka krowiego. Sery te nie posiadają oczek. Charakteryzują się one łagodnym, mlecznym smakiem i jednolitą konsystencją. Doskonałe do kanapek, zapiekanek, sałatek, jako przekąska lub na „deskę serów".
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | Tarty |
| Smak | Łagodny |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, barwnik: karoteny, substancja przeciwzbrylająca: skrobia ziemniaczana. |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 3 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmlek grudziądz sp. z o.o. ulica i numer: magazynowa 8 kod pocztowy i miasto: 86-300 grudziądz pl |
| Źródło białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 344 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1428 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 26 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 30 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |