Opis szczegółowy
Ser Gouda Fiko plastry - to holenderski, dojrzewający ser twardy, który produkowany jest z mleka krowiego. Ma przyjemny, mleczny smak z lekki, orzechowym posmakiem. Ser Gouda Fiko dedykowany jest głównie dzieciom, ponieważ plasterki mają zabawny kształt pluszowego misia. Kolorowe opakowania produktu, na którym są wizualizacje sympatycznych misiów, ma dodatkowo zachęcić dzieci do spróbowania przekąski. Ser Gouda Fiko jest doskonałą propozycją dla najmłodszych smakoszy i świetnym rozwiązaniem dla rodziców małych niejadków.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Typ sera | Holenderski |
| Gatunek sera | Gouda |
| Forma | W plastrach |
| Smak | Lekki |
| Składniki | Mleko pasteryzowane***, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna *** wyprodukowano bez stosowania gmo |
| Zawartość tłuszczu | Tłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 40%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 10 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: polmlek raciąż sp. z o.o. ulica i numer: zawoda 48 kod pocztowy i miasto: 09-140 raciąż pl |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 112 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 3 dni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,23 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 344,0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 52,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1428,0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 214,0 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 26 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3,9 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 8 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 14 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Wapń | 750,0 mg/100g |
| Wapń (%RWS) | 94 %RWS |