Polędwiczka wieprzowa vac ok. 500 g mięsne specjały
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Polędwica |
| Skóra | Bez skóry |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska lub kraje Unii Europejskiej |
| Składniki | Polędwiczka wieprzowa |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 4 °C |
| Kraj chowu | Polska lub kraje Unii Europejskiej |
| Kraj uboju | Polska lub kraje Unii Europejskiej |
| Kraj rozbioru mięsa | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,4 - 0,6 kg |
| Producent: | Animex Foods sp. z o.o. Ul. T. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa , Oddział w EłkuUlica i numer: Suwalska 86Kod pocztowy i miasto: 19-300 Ełk PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 136 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożyć po obróbce cieplnej. |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |