Podravka pomidory krojone 400 g X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nasze produkty pomidorowe powstały z pysznych, aromatycznych pomidorów dojrzałych w słońcu Południa. Są to pełnowartościowe, produkty bez konserwantów, dostępne w wygodnych, funkcjonalnych kartonikach.
Produkty pomidorowe mają szerokie zastosowanie nie tylko do potraw z kuchni włoskiej takich jak: różnego rodzaju dania z makaronu typu spaghetti czy lasagne, pizza, bruschetta, ale także w kuchni polskiej: zupa pomidorowa, sos do mięsa, gołąbków, ryb, ryżu czy dodatek do sałatek.
Parametry produktu
| Rodzaj | Krojone |
|---|---|
| Skład podstawowy | Pomidory |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | Krojone pomidory 60%, sok pomidorowy 39,5%, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka sp. z o.o. ulica i numer: cypryjska 72 kod pocztowy i miasto: 02-761 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 19 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 82 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,2 g |