Podravka Vegeta Natur Bulion Warzywny 60g X15
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jeśli szukasz tego znanego, smaku idealnej zupy, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Bulion warzywny Vegeta Natur bez dodatku glutaminianu sodu to przydatna, mała kostka pełna przypraw, która zapewni doskonały smak Twoich posiłków.
Parametry produktu
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | do zup i sosów |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Sól morska 40%,olej palmowy, cukier, suszone warzywa 8,9% (cebula, marchew, seler, por, pomidor, czosnek), ekstrakty drożdżowe, skrobia kukurydziana, sól, oliwa z oliwek 0,5%, przyprawy, lubczyk, liść pietruszki, czarny pieprz, aromaty (z selerem), cukier karmelizowany, maltodekstryna. Może zawierać śladowe ilości: selera, mąki pszennej, mleka i jaj. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 612 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 26 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,86 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,5 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 12 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera surowce GMO | Tak |
|---|