Opis szczegółowy
WYWAŻONA PIKANTNOŚĆ. Ten delikatnie ostry sos chili dodaje potrawom charakteru, nie przytłaczając ich intensywnością. Stworzony z najwyższej jakości składników, bez sztucznych dodatków i wzmacniaczy smaku, Spicy Hot BBQ łączy w sobie bogactwo aromatów i idealnie dobrane przyprawy. Doskonale komponuje się zarówno z soczystymi burgerami, jak i chrupiącymi frytkami. Dodaj swoim daniom wyrazistości i pamiętaj: Dobry sos potrafi uratować kiepskiego grilla, a świetny grill uczynić niezapomnianym.
Bez konserwantów i wzmacniaczy smaku - Odpowiedni dla wegan i wegetarian.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Barbecue |
| Smak | Chili, Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chorwacja |
| Przeznaczenie | Do dań mięsnych i warzywnych, dań z grilla, kanapek, tostów, pizzy, pieczeni |
| Składniki | Przecier pomidorowy z koncentratu, cukier, ocet spirytusowy, skrobia kukurydziana modyfikowana, wędzona dekstroza, sól morska jodowana (sól morska, jodan potasu), ekstrakt słodowy (jęczmień), barwnik (karmel), przyprawy (zawiera seler), papryka chili w proszku (0,2%), aromat, cukier karmelizowany, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa) |
| Zawartość netto | 345 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: podravka polska sp. z o.o. ulica i numer: asfaltowa 28 kod pocztowy i miasto: 66-470 kostrzyna nad odrą pl |
| Krótki opis marketingowy | Średnio pikantny sos barbecue (bbq) z chili. produkt pasteryzowany. bez dodatku konserwantów i wzmacniaczy smaku. odpowiedni dla wegan i wegetarian. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 miesięcy. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zastosowanie: jako sos do kanapek, burgerów lub tortilli. posmarować sosem mięso 15 minut przed końcem pieczenia lub grillowania. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 167 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 684 kJ |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 3,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 34 g |
| Zawartość węglowodanów | 37 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |