Opis szczegółowy
Podpłomyki o smaku żurawinowym to chrupiące przekąski doskonałe do deserów, jako baza do słodkich kanapek, idealne do kawy lub herbaty. Warto wiedzieć, że podpłomyki są wypiekane bez drożdży i bez żadnych dodatków konserwujących.
Parametry produktu
| Rodzaj | Podpłomyki |
| Typ | Smakowe |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, tłuszcz roślinny (olej rzepakowy), mleko odtłuszczone w proszku, koncentrat suszony z buraka ćwikłowego, aromaty , emulgator: lecytyny (z rzepaku), substancje spulchniające: wodorowęglan sodu, pirofosforan disodowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 70 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 270 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,2 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 408 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 37 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1728 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 156 kJ |
| Wielkość porcji | 9 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 0,25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 80 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |