Płyn micelarny L'Oreal Skin Expert skóra wrażliwa i sucha 400 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Płyn micelarny |
|---|---|
| Przeznaczony dla osób w wieku | Uniwersalny |
| Typ cery | Sucha, Wrażliwa |
| Właściwości | Demakijaż |
| Działanie | Odświeżające |
| Sposób użycia | Nanieś kilka kropli na wacik. Nałóż na twarz. Nie pocieraj, nie spłukuj. Powtarzaj czynność aż do uzyskania czystego wacika. |
| Okres przydatności | 1111 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Skład | Aqua / Water, Hexylene Glycol, Glycerin, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Polyaminopropyl Biguanide. |
| Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa | Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | wprowadziłam/em ostrzeżenia zgodnie z wymaganiami prawa |
| Testowany dermatologicznie | Tak |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Wpis do bazy CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) | Tak |
| Producent: | l'oreal polska sp.z.o.o ulica i numer: grzybowska 62 kod pocztowy i miasto: 00-844 warszawa pl |
| Pojemność | 400 ml |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Wysokość warstwy palety | 19,3 cm |
| Liczba jednostek podstawowych w warstwie na palecie | 216 szt. |