Płatki jęczmienne błyskawiczne Kupiec 400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Błyskawiczne |
|---|---|
| Rodzaj | Płatki |
| Rodzaj zbóż | Jęczmienne |
| Smak | |
| Zawartość netto | 400 g |
| Składniki | płatki jęczmienne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Producent: | Kupiec Sp. z o.o.Ulica i numer: Kupiecka 17Kod pocztowy i miasto: 62-513 Krzymów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Pół szklanki płatków (około 5 łyżek) zalać szklanką wody lub mleka, lekko posolić i gotować około 3 – 4 minuty ciągle mieszając. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 372 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 186 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 787 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 70 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 10 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 8 szt. |
Witaminy
| Fosfor | 332 mg/100g |
|---|---|
| Magnez | 90 mg/100g |
| Magnez (%RWS) | 24 %RWS |
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,5 mg/100g |
| Niacyna (%RWS) | 16 %RWS |
| Potas | 388 mg/100g |
| Potas (%RWS) | 20 %RWS |
| Fosfor (%RWS) | 48 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,33 mg/100g |