Opis szczegółowy
Włoska pizza to niezrównane dzieło sztuki kulinarnego świata. Delikatne, cienkie ciasto stanowi perfekcyjną bazę dla tego smakowitego arcydzieła, będącego ikoną kuchni włoskiej. Jego krucha, lekko opieczona powierzchnia doskonale podkreśla intensywność smaku świeżych składników. Pizza włoska na cienkim cieście to nie tylko posiłek – to podróż do krainy wybornych smaków i kulinarnej doskonałości. Idealna baza do Pizzy z patelni.
Parametry produktu
| Rodzaj | Paczkowany |
| Składniki | Mąka pszenna typ "00" 71%, woda, olej słonecznikowy 5%, olej z oliwek z pierwszego tłoczenia 2%, sól jodowana, drożdże piwowarskie, |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 280 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: denis foods ulica i numer: r. chomicza 13i kod pocztowy i miasto: 55-080 nowa wieś wrocławska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 45 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do bezpośredniego spożycia, po podgrzaniu na patelni pod pokrywą na średnim ogniu ok. 5-6 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 314 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1324 kJ |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,6 g |
| Cukry | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 53 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |