'Piwo PINTA Modern Drinking butelka bezzwrotna 0,5L X10
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
PINTA Modern Drinking - wszystko co wiemy na temat West Coast IPA. Za radą piwowarów z Portland, do kotła warzelnego wpakowaliśmy niemiłosierną ilość aromatycznego chmielu Mosaic™ - większość na ostatnie 15 minut gotowania i do tanku leżakowego - na chmielenie na zimno. Sprawdź efekty! PINTA Modern Drinking 15,5° - bądź na czasie!
Parametry produktu
| Rodzaj | Pale ale, Piwo górnej fermentacji |
|---|---|
| Smak podstawowy | Wytrawny |
| Zawartość alkoholu | 6,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,78 kg |
| Skład | woda; słody jęczmienne Weyermann®: pale ale, Caraplils®; chmiel Mosaic™ (USA): drożdże Safale™ US-05. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Browar PINTA Sp. z o.o. Ulica i numer: Przemysłowa 4 Kod pocztowy i miasto: 34-382 Wieprz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |