'Piwo PAULANER Weissbier Dunkel butelka bezzwrotna 500ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Niezwykle wysoka zawartość najlepszego monachijskiego słodu zmienia tę ciemną wersję piwa pszenicznego w intensywne doznanie smakowe: w pierwszej kolejności delikatna czekolada, kakao i owoce tropikalne, następnie pszenica, słód i musujący aromat warzenia. Hefe-Weißbier Dunkel to piwo o pełnym smaku. Niefiltrowane, mocne i orzechowe, a także gładkie w smaku. Wspaniałe do każdego posiłku. Co więcej, znajduje fanów nawet wśród wielu prawdziwych miłośników wina.
Parametry produktu
| Rodzaj | Weissbier |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 5,3 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Skład | woda, słód pszeniczny, słód jęczmienny, drożdże, chmiel |
| ChOG - Chronione Oznaczenie Geograficzne | 1 |
| ChOG - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | 2023-12-31 |
| ChOG - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości | BIE-14810-2022-01 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: united beverages s.a. ulica i numer: przelot 66 kod pocztowy i miasto: 87-100 toruń pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |