Piwo Miller Lime 0,33L butelka X24
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Miller Lime to świeży, świeży i orzeźwiający smak z nutą limonki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lekkie, jasne, Smakowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Cytrusowy, cytrynowy |
| Zawartość alkoholu | 4 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Pojemność | 0,33 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Skład | Połączenie piwa (83 %), napoju z sokiem z limonki (13 %, w tym 1,0 % soku z limonki z koncentratu), syropu fruktozowego. zawiera słód jęczmienny. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: udh - united distribution holding sp. z o.o. ska ulica i numer: górecka 1 kod pocztowy i miasto: 60-201 poznań pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
| Wagowa zawartość ekstraktu | 11,7 % wag. |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 135 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |