'Piwo Miller Genuine 330 ml, butelka X24
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nieco ponad 160 lat temu 30-letni Frederick Miller kupił browar Plank Road w Milwaukee w stanie Wisconsin. Wraz z żoną przybył z Niemiec, przywożąc ze sobą torbę pełną wyjątkowych drożdży i marzeń o tym, aby stać się sławnym piwowarem. Reszta, jak mawiaja, to historia. Właśnie tam w 1985 r. po raz pierwszy uwarzono piwo Miller. Obecnie piwo Miller Genuine Draft dostępne jest na całym świecie w ponad 50 krajach, od Paragwaju po Kanadę i od Rosji po Australię. Zgodnie z oryginalną wizją Fredericka, nadal używa się tego samego zastrzeżonego schematu warzenia i wyłącznie najlepszych składników. Dzięki specjalnej technologii 4-krotnej zimnej filtracji Miller Genuine Draft nie wymaga pasteryzacji i smakuje jak piwo nalewane prosto z beczki (ang. genuine draft). Jest to piwo lekkie i orzeźwiające, idealne dla osób poszukujących piwa bez goryczki, które za każdym razem można odkrywać na nowo.
Parametry produktu
| Rodzaj | Lager |
|---|---|
| Smak podstawowy | Słodowy |
| Zawartość alkoholu | 4,7 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: udh - united distribution holding sp. z o.o. ska ulica i numer: górecka 1 kod pocztowy i miasto: 60-267 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Dzięki specjalnej technologii 4-krotnej zimnej filtracji Miller Genuine Draft nie wymaga pasteryzacji i smakuje jak piwo nalewane prosto z beczki |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 54 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |