'Piwo Łomża Radler butelka bezzwrotna 500 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Łomża Radler zawdzięcza swój orzeźwiający, smak połączeniu piwa Łomża (55%) z lemoniadą z soczystych cytrusów (45%).
Dodatek soków z limonki i cytryny oraz wyjątkowa proporcja piwa do lemoniady sprawiają, że ten lekki napój gasi pragnienie nawet w najbardziej upalne dni.
Łomża Radler najlepiej smakuje schłodzona. Zawartość alkoholu: 2,0%.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Cytrynowy |
| Zawartość alkoholu | 2 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 0,5 l (dm³) |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | Woda, fruktoza, soki cytrusowe (4,1%) z zagęszczonych soków: limonki i cytryny, słód jęczmienny, jęczmień browarny, aromat, stabilizator: guma akacjowa, chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: van pur s.a. ulica i numer: rakszawa 334 kod pocztowy i miasto: 37-111 rakszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |