Opis szczegółowy
Lech Free 0,0% Yuzu Pomelo to bezalkoholowe piwo o smaku orzeźwiającej cytryny i soczystego pomelo. Brak alkoholu sprawia, że możesz cieszyć się nim zawsze, gdy masz na to ochotę.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe, Smakowe |
| Smak podstawowy | Cytrusowy |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,99 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda, sok jabłkowy (20,8%), grejpfrutowy i cytrynowy (1%) odtworzone z zagęszczonych soków, słód jęczmienny, cukier, aromat cytrusowy z innymi aromatami, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, stabilizator - guma akacjowa, substancja słodząca - glikozydy stewiolowe ze stewii, wyciąg z chmielu. |
| Wysokość kaucji | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kompania piwowarska s.a. poznań ulica i numer: szwajcarska 11 kod pocztowy i miasto: 61-285 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 241 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 97 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |