Piwo Lech Free Active Mango 0,0% 500ml butelka zwrotna X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lech Free Active to orzeźwiające piwo
bezalkoholowe o smaku mango i cytryny,
o działaniu nawadniającym.
Dzięki nowej formule Active to idealna propozycja
na aktywne oraz upalne, pełne wyzwań dni.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe, Smakowe |
|---|---|
| Smak podstawowy | Mango |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,98 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Składniki: woda, słód jęczmienny, cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, sód (cytrynian sodu), soki z mango (0,1%) i cytryn (0,1%) z zagęszczonych soków, stabilizator - guma akacjowa, aromat , wyciąg z chmielu i zielonego jęczmienia. |
| Wysokość kaucji | 0,5 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Kompania Piwowarska S.A. Poznań Ulica i numer: Szwajcarska 11 Kod pocztowy i miasto: 61-285 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 90 kJ |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,22 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,4 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |