Opis szczegółowy
LECH FREE to bezalkoholowe piwo o doskonałym piwnym smaku. Jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku piw bezalkoholowych. Jest idealne zawsze wtedy, kiedy mamy ochotę na smak piwa, a nie możemy lub nie chcemy pozwolić sobie na alkohol.
Lech Free 0,0% to bezalkoholowy lager, idealny dla amatorów piwnej goryczki. Receptura 0.0% alkoholu sprawia, że możesz cieszyć się jego pełnym piwnym smakiem także w ciągu aktywnych dni.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bezalkoholowe, Lager, Jasne |
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 0,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 330 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,57 kg |
| Skład | Składniki: woda, słód jęczmienny, chmiel oraz wyciąg z szyszek chmielowych, aromaty w tym z chmielu. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kompania piwowarska s.a. poznań ulica i numer: szwajcarska 11 kod pocztowy i miasto: 61-285 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 216 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 96 kJ |
| Wielkość porcji | 330 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,5 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |