Opis szczegółowy
Piwo o wyrazistym smaku, złoto-bursztynowej barwie i stałej wysokiej jakości, bez kompromisów. To wybór konsumentów o wyrobionym smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj | Mocne |
| Smak podstawowy | Wiśniowy |
| Zawartość alkoholu | 7,0 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, syrop glukozowy, sok wiśniowy (0,1 %) z zagęszczonego soku wiśniowego, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; koncentrat z soku z czarnej marchwi; substancja słodząca: sukraloza; aromaty, chmiel. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: van pur s.a. ulica i numer: rakszawa 334 kod pocztowy i miasto: 37-111 rakszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |