'Piwo Cornelius Hazy APA butelka bzw 500ml X15
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Piwo górnej fermentacji, niefiltrowane; pasteryzowane; chmielone amerykańskimi odmianami chmielu na zimno;
Piwo charakteryzuje się intensywnym zapachem chmielowym, cytrusowym i żywicznym typowym dla amerykańskich chmieli; użyte do produkcji odmiany to : magnum, cascade, amarillo i mosaic.
Piwo o umiarkowanej mocy alkoholu i intensywnym odczuciu goryczki.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pale ale |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 5 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | Woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, chmiele: Magnum, Cascade, Amarillo, Mosaic; drożdże. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: DRINK ID sp. z o.o. Ulica i numer: Browarna 5 Kod pocztowy i miasto: 97-300 Piotrków Trybunalski PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |