Piłka PVC 230 mm - tęcza
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Piłka PVC
Średnica piłki po napompowaniu 23 cm.
Waga 90 g.
Pełen nadruk.
Parametry produktu
| Średnica | 23 cm |
|---|---|
| Dla dzieci w wieku od | 3 lata |
| Użyte materiały | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | wielokolorowy |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Czyścić wodą z mydłem. wyprodukowano w chrl. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: artyk sp.z o. o. ulica i numer: zbąszyńska 3a kod pocztowy i miasto: 91-342 łódź pl |
| Krótki opis marketingowy | Piłka pvc 230 mm - tęcza |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |