Pierś pieczona plastry 100 g Drobimex X12
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
PIERŚ PIECZONA-PRODUKT BEZGLUTENOWY Z MIĘSA PIERSI KURCZĄT GRUBO ROZDROBNIONY,PARZONY,PIECZONY, W PLASTRACH
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Kurczak |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Pieczone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Grubo rozdrobnione |
| Składniki | składniki: filet z mięsa piersi kurcząt 97%, sól, glukoza, ekstrakty przypraw, stabilizatory: difosforany, trifosforany, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, olej rzepakowy. produkt może zawierać GORCZYCĘ. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | PL-021-016 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: drobimex sp z.o.o ulica i numer: kniewska 6 kod pocztowy i miasto: 70-846 szczecin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 175 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|---|
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 497 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,5 g |
| Cukry | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |