Opis szczegółowy
Pierre et Chantal Calvados V.S powstaje ze starannie wyselekcjonowanych jabłek, których naturalna świeżość i aromat zostają podkreślone przez dojrzewanie w dębowych beczkach. W efekcie otrzymujemy szlachetny calvados o głębokiej, złocisto-bursztynowej barwie i harmonijnym bukiecie, w którym odnajdziemy nuty dojrzałych jabłek, wanilii oraz subtelnych przypraw korzennych. W smaku – aksamitny, bogaty i długi, z wyraźną owocową głębią i eleganckim finiszem.
Parametry produktu
| Typ brandy | Brandy owocowa (eau-de-vie de fruits) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość alkoholu | 40 % obj. |
| Pojemność | 700 ml |
| Smak - ogólnie | Klasyczne, jabłkowy |
| Oznakowanie etykiet | VS (Very Special) |
| Serwowanie | Aperitif |
| Waga jednostkowa brutto | 1,17 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bartex bartol sp. z o.o. ulica i numer: paproć 111 kod pocztowy i miasto: 64-300 nowy tomyśl pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7 szt. |