Opis szczegółowy
Wyrób garmażeryjny. W delikatnym pierogowym cieście ukryto słodki, serowy farsz. Pierogi skąpane w specjalnej omaście nadają się od razu do odgrzania na patelni (bez dodatku oleju). Równie dobrze smakują podgrzewane w kuchence mikrofalowej.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Ciasto: mąka pszenna, woda, sól, olej rzepakowy. farsz: ser twarogowy tłusty 83%, cukier, kasza manna z pszenicy, błonnik pszenny. omasta: olej rzepakowy. zawartość farszu 25%. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,43 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kuchnia polki ulica i numer: sowia 16 kod pocztowy i miasto: 62-080 tarnowo podgórne pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | 24 h |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Kuchnia mikrofalowa - po przekłuciu folii odgrzewać w opakowaniu 2 minuty, moc 900 w. patelnia - odsmażać delikatnie mieszając około 5 minut |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 183 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 772 kJ |
| Wielkość porcji | 400 g |
| Zawartość białek | 7 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,7 g |
| Cukry | 7,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
Inne informacje o zawartości