Pieprz czarny ziarnisty 20g Prymat X23
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pieprz czarny ziarnisty Prymat jest przyprawą wszechstronnie stosowaną. Dzięki niemu codziennie przygotowywane posiłki nabierają pożądanego, lekko ostrego posmaku i aromatu. Pieprz w formie ziarnistej stopniowo uwalnia swoje właściwości podczas gotowania, dzięki czemu finalny smak potrawy jest naprawdę wyrazisty.
Pieprz jako przyprawa ostra ma charakter uniwersalny i może być stosowany do bardzo wielu rodzajów potraw. Ziaren pieprzu w całości używa się do mięs, ryb, zup, sosów, bulionów oraz marynat. Ważne, aby dodać go na początku przyrządzania potrawy, dzięki czemu zdąży się wydobyć jego charakterystyczny, lekko palący smak. Ziarnistego pieprzu możemy użyć także do przygotowania wybornej nalewki - pieprzówki.
Parametry produktu
| Typ | Przyprawy jednorodne |
|---|---|
| Rodzaj przyprawy | Pieprz czarny |
| Przeznaczenie | Do bigosu;Do dziczyzny;Do flaków;Do mięs;Do pieczeni;Do potraw polskich;Do ryb;Do schabu;Do sosów;Do zup;Inne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 20 g |
| Składniki | Pieprz czarny ziarnisty. W związku z używaniem w zakładzie gorczycy, selera, mleka (łącznie z laktozą), jaj, soi i glutenu, produkt może zawierać śladowe ich ilości. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 380 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|