Pieczywo chrupkie kasztanowe BEZGL. BIO 100 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczne pieczywo chrupkie kasztanowe ekstrudowane. Produkt bezGLUTENowy. NOWY, PROSTY SKŁAD- BEZ DODATKU CUKRÓW!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
ryż biały*, mąka kasztanowa* 22%, sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1453/343 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.2 g |
| Węglowodany | 77 g |
| Cukry | 3.9 g |
| Błonnik | 4.3 g |
| Białko | 6.9 g |
| Sól | 0.2 g |