Piana aktywna Dimer 2kg
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Dwuskładnikowy preparat pianotwórczy. Produkt doskonale odtłuszczający, o bardzo szerokich zastosowaniach, usuwający wszelkie zabrudzenia z karoserii, naczep, wagonów kolejowych, podwozi, kół, części aluminiowych itp.
produkt zalecany także do czyszczenia wyjątkowo silnie zabrudzonych powierzchni. Może być stosowany w postaci piany lub oprysku. Nie zawiera fosforanów.
przeznaczenie:
mycie karoserii samochodów ciężarowych (tir itp.) Oraz osobowych, naczep, kontenerów, plandek, podwozia, części aluminiowych oraz zewnętrznych części silników.
usuwanie wszelkich zabrudzeń, w tym tłustych, oleistych, smogu.
czyszczenie posadzek, lastryko oraz maszyn przemysłowych.
Parametry produktu
| Przeznaczenie | Do lakieru |
|---|---|
| Właściwości | Czyszczące |
| Rodzaj | Płyn |
| Temperatura użycia | 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2 kg |
| Zawartość netto | 2 kg |
| Piktogramy GHS | Substancje korodujące metale, Działanie żrące na skórę, Poważne uszkodzenie oczu (GHS05) |
| Hasła ostrzegawcze | niebezpieczeństwo |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | H314 powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph parys sp. z o.o. ulica i numer: anny walentynowicz 1 kod pocztowy i miasto: 20-328 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |