Pesto czerwone z suszonych pomidorów BIO 135 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Ekologiczne pesto czerwone to intensywnie aromatyczna kompozycja powstała z myślą o miłośnikach naturalnych smaków. Aż 43% stanowią uwodnione suszone pomidory z certyfikowanych upraw ekologicznych, które nadają mu głęboki, lekko słodko-wytrawny charakter. Delikatny olej słonecznikowy zapewnia aksamitną konsystencję, koncentrat bazylii podkreśla świeżą, ziołową nutę.
Całość dopełniają ekologiczny czosnek, odrobina chili oraz ocet winny, które nadają pesto wyrazistości i subtelnej pikantności.
Idealne do makaronów, kanapek, bruschetty, marynat i sałatek.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
olej słonecznikowy* 44 %, uwodnione suszone pomidory * 43 %, koncentrat bazylii* 9 %, sól, ocet winny*, czosnek*, chili*, regulator kwasowości: kwas mlekowy. *certyfikowany składnik ekologiczny.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2268 kJ/ 542 kcal |
| Tłuszcz | 50 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5.9 g |
| Węglowodany | 18 g |
| Cukry | 18 g |
| Białko | 3.5 g |
| Sól | 3 g |