Pestki dyni łuskane BIO 150 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Chrupiące i aromatyczne pestki o łagodnym, orzechowym smaku stanowią bogate źródło białka, cynku, magnezu oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych. Wspierają odporność, pracę serca i układu nerwowego. Doskonałe jako zdrowa przekąska lub dodatek do sałatek, pieczywa i potraw z warzyw.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
pestki dyni, łuskane* 100%. * z upraw ekologicznie kontrolowanych.
Informacje o produkcie
Marka: EKOLOGIKO
Kraj pochodzenia: POLSKA
Masa brutto: 0,175 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2239 kJ / 559 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 49 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8.7 g |
| Węglowodany | 4.7 g |
| Cukry | 1.4 g |
| Błonnik | 6 g |
| Białko | 30 g |
| Sól | 0.02 g |