Persil gel expert freshness by silan 2,25 l 50 prań
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Sposób użycia | Wlać żel do pralki |
| Skład | 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, mydło; enzymy, rozjaśniacz optyczny, kompozycja zapachowa (linalool, hexyl cinnamal), środki konserwujące: methylisothiazolinone, benzisothiazolinone. |
| Dozowanie | 45 ml |
| Dodatkowe właściwości | Produkt nieprzydatny do prania wełny, jedwabiu i innych delikatnych tkanin. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,47 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 50 szt. |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/47/3/1147386.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia | Chronić przed dziećmi. stosować ochronę oczu. |
| Zagrożenie | Tak |
| Producent: | henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 2250 ml |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą. |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Serbia |