Persil Powder Color 1650 g 30 prań X8
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Proszek do prania Persil Deep Clean Color - Doświadcz mocy głębokiej czystości prania i higienicznej świeżości pralki. Dzięki Technologii Deep Clean płyn wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Płyn do prania Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
|---|---|
| Sposób prania | Pranie w pralce automatycznej, Pranie ręczne, Pranie w pralce półautomatycznej |
| Skład | 5 - 15% anionowe środki powierzchniowo czynne; < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, polikarboksylany, zeolity, mydło; enzymy, kompozycja zapachowa |
| Dozowanie | 55 g |
| Waga jednostkowa brutto | 1,67 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 30 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 85 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| polikarboksylany | mniej niż 5% |
| zeolity | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/11/47/3/1147397.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Działa drażniąco na oczy. chronić przed dziećmi. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 1,65 kg |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |