Persil Discs Expert Stain Removal 29 prań
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Persil Discs 4w1 Deep Clean Expert Stain Removal stworzony, aby zwalczyć najcięższe zabrudzenia dzięki technologii Stain Target, która zapewnia perfekcyjne rezultaty podczas prania. Dzięki Technologii Deep Clean detergent wnika głęboko we włókna, rozpuszczając uporczywe plamy i usuwając je. Persil trafia głęboko również do elementów pralki, aby zwalczyć nieprzyjemne zapachy, pozostawiając ją czystą i higienicznie świeżą.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Sposób użycia | Włóż kapsułkę do bębna pralki, a następnie włóż pranie. |
| Skład | 15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % mydło, <5 % fosfoniany, rozjaśniacz optyczny, enzymy, kompozycja zapachowa (citronellol, eugenol, geraniol, hexyl cinnamal, linalool) |
| Dozowanie | 1 kapsułka na 1 pranie |
| Dodatkowe właściwości | Kapsułki zachowują właściwości piorące również w niskich temperaturach. |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,62 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 29 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 17 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| enzymy | mniej niż 5% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| rozjaśniacze optyczne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/08/3/1308321.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Uwaga. zawiera subtylisynę. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. działa drażniąco na skórę. działa drażniąco na oczy. działa szkodliwie na organizmy wodne powodując długotrwałe skutki. chronić przed dziećmi. w przypadku kontaktu ze skórą: umyć dużą ilością wody. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. w przypadku połknięcia: wypłukać usta. nie wywoływać wymiotów. natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć / lekarzem. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. zawartość / pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 478,5 g |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Nie przebijać, nie rozrywać i nie przecinać., Nie dotykać produktu mokrymi rękami. |
| Citronellol (Cytronellol/(±)-3,7- dimetylookt-6-en1-ol) | Tak |
| Eugenol (l, 2-metoksy-4-(2- propenylo)-fenol) | Tak |
| Geraniol (3,7-dimetylo- (2E)-2,6-oktadien-1-ol) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) | Tak |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowenia |