Persil Discs Expert Sensitive 20 prań 330 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Persil Discs 4w1 Deep Clean Expert Sensitive został stworzony, aby zapewnić głęboką czystość prania, pozostając jednocześnie delikatnym dla ubrań osób o wrażliwej skórze. Opracowany przy współpracy z dermatologami Persil Expert Sensitive łączy skuteczność mydła z ulepszonym poziomem pielęgnacji i ochrony wrażliwej skóry, co czyni go doskonałym detergentem do prania dla niemowląt lub osób cierpiących na alergie.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Tabletki/kapsułki |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin białych |
| Sposób użycia | Włóż kapsułkę do bębna pralki, a następnie włóż pranie. |
| Skład | 15-30 % anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5-15 % mydło, <5 % fosfoniany, rozjaśniacz optyczny, enzymy |
| Dozowanie | 1 kapsułka na 1 pranie |
| Dodatkowe właściwości | Kapsułki zachowują właściwości piorące również w niskich temperaturach. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 20 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 16,5 g |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| fosfoniany | mniej niż 5% |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | 15% lub więcej, lecz mniej niż 30% |
| mydło | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/85/0/1285079.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: henkel polska ulica i numer: ul. domaniewska 41 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 330 g |
| Trwałość od otwarcia | 18 mies. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Słowenia |