Perlux Żel do prania color XL 3l
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Żel do prania PERLUX COLOR XL PACK to wyjątkowy środek piorący, który zapewnia kompleksową pielęgnację odzieży, gwarantując jej doskonałą czystość i świeżość. Dzięki specjalnej formule, żel skutecznie usuwa plamy i zabrudzenia, nie uszkadzając tkanin, co sprawia, że jest idealny do codziennego prania. Żel PERLUX COLOR jest odpowiedni do prania ubrań kolorowych zachowując ich intensywność barw i zapobiegając ich blaknięciu. Zawarte aktywne, innowacyjne składniki pozwalają na oszczędność energii, ponieważ działa już w niższych temperaturach, co pozytywnie wpływa na środowisko. PERLUX ŻEL jest przyjazny i delikatny dla skóry, a jego świeży zapach utrzymuje się na ubraniach przez długi czas, co dodatkowo podnosi komfort codziennego użytkowania. Wybierając PERLUX COLOR, zyskujesz pewność, że Twoje ubrania będą czyste, świeże i odpowiednio zadbane przez cały czas.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Żel |
|---|---|
| Zastosowanie | Do tkanin kolorowych |
| Sposób użycia | Doza 20-120ml w zależności od warunków prania |
| Skład | 5 %<= anionowe środki powierzchniowo czynne < 15 % , < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa [tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes), środki konserwujące [methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone]. |
| Dozowanie | Doza 20-120ml w zależności od warunków prania |
| Dodatkowe właściwości | Działa w niskich temperaturach |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 3,2 kg |
| Ilość prań na opakowanie | 75 szt. |
| Objętość jednej miarki detergentu | 40 ml |
| anionowe środki powierzchniowo czynne | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| kompozycje zapachowe | mniej niż 5% |
| niejonowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/14/42/7/1442744.pdf |
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Rodzaj zagrożenia podany na etykiecie i/lub w instrukcji użytkowania | Uwaga. działa drażniąco na oczy. w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. chronić przed dziećmi. dokładnie umyć ręce po użyciu. stosować ochronę oczu. w przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. nadal płukać. w przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. zawiera: masę poreakcyjną 5-chloro-2-metylo-2h-izotiazol-3-onu i 2-metylo-2h-izotiazol-3-onu (3:1]. może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: lakma strefa sp. z o.o. ulica i numer: gajowa 7 kod pocztowy i miasto: 43-254 warszowice pl |
| Zawartość nominalna | 3000 ml |
| Trwałość od otwarcia | 36 mies. |
| Krótki opis marketingowy | Perlux żel do prania color to bezpieczny i wysoce wydajny detergent przeznaczony do prania różnorodnych rodzajów tkanin. jedna butelka wystarczy aż na 75 cykli prania. dzięki swojej wyjątkowej formule zapewnia doskonałą czystość nawet przy niskich temperaturach prania. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |