'Perła Chmielowa butelka bezzwrotna 500 ml X20
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Perła Chmielowa to sztandarowy produkt browaru. Właściwy dobór składników, zastosowanie najlepszego lubelskiego chmielu oraz oryginalna, wielowiekowa receptura mają największy wpływ na unikalne walory tego piwa, czyli charakterystyczną goryczkę i złocistą barwę. Dzięki temu Perła Chmielowa potrafi sprostać wymaganiom najwybredniejszych smakoszy i cieszy się uznaniem na całym świecie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Jasne, Pełne |
|---|---|
| Smak podstawowy | Klasyczny (classic) |
| Zawartość alkoholu | 6 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 24 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,77 kg |
| Skład | Zawiera słód jęczmienny. |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Perła – Browary Lubelskie S.A. Ulica i numer: Bernardyńska 15 Kod pocztowy i miasto: 20-950 Lublin PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |