Peperonata (pokrojona kolorowa papryka w zalewie pomidorowej) Knorr 2,6kg X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
- Kompozycja pokrojonej żółtej i czerwonej papryki w aromatycznej zalewie pomidorowej z dodatkiem cebuli i oleju.
- Unikalna receptura sprawia, że skórka nie odchodzi z papryki podczas obróbki termicznej.
- Doskonała do zup i gulaszy lub jako klasyczna włoska peperonata podawana na zimno lub ciepło. Przykładowe zastosowanie: gulasz, leczo, bogracz, placek po węgiersku.
Parametry produktu
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
|---|---|
| Składniki | Papryka żółta (35%), papryka czerwona (35%), cebula (16%), koncentrat pomidorowy (6,6%)*, cukier, olej słonecznikowy, sól, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy). * z pomidorów uprawianych w sposób zrównoważony |
| Zawartość netto | 2,6 kg |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 30 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,8 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 50 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 68 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 286 kJ |
| Wielkość porcji | 60 g |
| Zawartość białek | 1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,2 g |
| Cukry | 9,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 10 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |