Pełnoporcjowa karma dla kotów Prevital, 4x100g 2x kurczak i 2x cielęcina w sosie X13
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pełnoporcjowa karma dla kotów:
- 2 saszetki 100g z kurczakiem,
- 2 saszetki 100g z cielęciną.
Parametry produktu
| Typ | Mokra karma |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Wiek kota | Koty dorosłe |
| Waga netto | 400 g |
| Skład | Saszetki z kurczakiem: skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% kurczaka), ryby i produkty pochodzenia rybnego, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry. saszetki z cielęciną: skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (4% cielęciny) ryby i produkty pochodzenia rybnego, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne, cukry składniki analityczne: wilgotność 82%, białko surowe 9%, oleje i tłuszcze 5%, popiół surowy 3%, włókno surowe 0,8%. dodatki: dodatki dietetyczne / 1 kg: witamina d3 290 j.m., witamina e 30 mg. dodatki: witamina d3 290 j.m, witamina e30 mg. |
| Rasa kota | Wszystkie |
| Płeć kota | Wszystkie |
| Długość okrywy włosowej | Wszystkie |
| Okres przydatności | 24 mies. |
| Zawartość netto | 400 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: partner in pet food poland s.a. ulica i numer: szamocka 8 kod pocztowy i miasto: 01-748 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |