Pedigree Rodeo 70 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Jeśli chcesz podarować swojemu psu wyjątkową przekąskę, która wystarczy mu na długo, a zarazem wpłynie korzystnie na jego zęby i dziąsła, pedigree rodeo będzie najlepszym wyborem. To niezwykle smaczne mięsne specjały w unikalnym kształcie sprężynek, stworzone z wysokiej jakości wołowego mięsa. Ich unikalna, elastyczna konsystencja sprawia, że pies będzie gryzł i żuł je o wiele dłużej niż inne smakołyki, ciesząc się smakiem i dostarczając swojemu organizmowi codzienną porcję białka i witamin, niezbędną do jego prawidłowego funkcjonowania. Pedigree rodeo z wołowego mięsa to najlepsza nagroda dla twojego psa.
Parametry produktu
| Typ | Przekąski |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Wiek zwierzęcia | Odpowiednie dla psów w każdym wieku |
| Waga netto | 70 g |
| Skład | Produkty pochodzenia roślinnego, zboża, cukry, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym suszona wątróbka wołowa w proszku 3.5%, co odpowiada zawartości wołowiny: 4%), substancje mineralne, oleje i tłuszcze, warzywa, nasiona. składniki analityczne (%): białko: 23.0; zawartość tłuszczu: 4.0; materia nieorganiczna: 6.0; włókno surowe: 2.0; wilgotność: 20.0; wapń: 0.80; kwasy tłuszczowe omega-3: 635 mg/kg; wartość energetyczna: 293 kcal/100 g. dodatki na kg: konserwanty; dodatki dietetyczne: witamina a: 5290 iu, witamina e: 52.9 mg, żelazo (siarczan żelaza (ii), jednowodny): 15.9 mg. |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Rodzaj sierści | Wszystkie |
| Okres przydatności | 548 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 150 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 70 g |