Pedigree Multi Biscrok 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
"Psy uwielbiają chrupać – przysmaki Biscrok™ to pysznie chrupiące ciasteczka dla psów, idealnie wypieczone, aby zapewnić psom więcej chrupania, które one tak lubią. Wspaniały sposób, aby sprawić psu przyjemność. Przysmaki Biscrok™ zawierają dodatkowo kwasy omega- 3, witaminy i substancje mineralne, a nie zawierają sztucznych barwników i aromatów, dzięki czemu i Ty czujesz się lepiej!
Żyjąc pełnią życia, psy pomagają nam czerpać radość z prostych, codziennych rzeczy. Przysmaki podawane jako nagroda, w czasie treningu lub w trakcie zabawy, to dobry sposób na świętowanie radości, którą w nas wyzwalają.
We współpracy ze specjalistami ds. żywienia i lekarzami weterynarii z Centrum Żywienia Zwierząt w Waltham, Pedigree® opracowało szeroki asortyment pysznych, psich przysmaków o różnych kształtach, rozmiarach i teksturach. Wszystko po to, aby Twój pies pozostał żywiołowy tak, jak uwielbiasz."
Parametry produktu
| Typ | Przysmaki |
|---|---|
| Smak | Klasyczny (classic) |
| Waga netto | 500 g |
| Skład | Skład: zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka w białym ciasteczku, 4% wołowiny w brązowym ciasteczku i 4% jagnięciny w czerwonym ciasteczku), produkty pochodzenia roślinnego, oleje i tłuszcze, substancje mineralne, ziarna, zioła. składniki analityczne: białko 13,5%, zawartość tłuszczu 8%, materia nieorganiczna 6%, włókno surowe 2%. wapń 1,2 %. wartość energetyczna 345 kcal/100g. |
| Płeć psa | Wszystkie |
| Rodzaj sierści | Wszystkie |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mars polska sp. z o.o. ulica i numer: kożuszki parcel 42 kod pocztowy i miasto: 96-500 sochaczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 32 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 500 g |