'Paxis Lisboa Białe Półwytrawne 750 ml X6
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Lisboa to najbardziej na zachód wysunięty region winiarski w Europie.
Chłodne podmuchy wiatru znad oceanu Atlantyckiego, a także doskonałe nasłonecznienie terenu sprawiają, że dojrzewające tam winogrona są niezwykle słodkie i soczyste. PaXis białe półwytrawne to świeże i intensywnie owocowe wino, orzeźwiające i długie na podniebieniu.
Idealnie smakuje jako aperitif oraz uzupełnienie dań na bazie owoców morza, ryb i sałat.
Parametry produktu
| Charakter | Półwytrawne (Demi-sec/semiseco/half dry) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Szczep | Kupaż win białych |
| Rodzaj | Gronowe |
| Serwowanie | Owoce morza, Ryby, Sałatki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Portugalia |
| Pojemność | 750 ml |
| Zawartość alkoholu | 12 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Portugalia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,31 kg |
| Region pochodzenia | Portugalia |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Klasyfikacja | Z Chronionym Oznaczeniem Geograficznym |
| Inne oznakowanie etykiet | nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: TiM S.A. Ulica i numer: T.Regera 111 Kod pocztowy i miasto: 43-382 Bielsko-Biała PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 96 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 9999 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 750 ml |