Opis szczegółowy
Udziec z jelenia dojrzewający PAWĘTA to wyjątkowy delikates z dziczyzny, charakteryzujący się intensywnym smakiem i soczystą strukturą. Idealny do serwowania na zimno lub jako luksusowy składnik wykwintnych potraw.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędlina podrobowa |
| Gatunek mięsa | Dziczyzna |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Peklowane |
| Klasa trwałości produktu | Trwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Udziec z jelenia bez kości, sól, glukoza spożywcza, kultury starterowe bakterii, substancja konserwująca: azotyn sodu. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 50 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,08 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: quality meat pawęta sp. z o.o. ulica i numer: kolonia 2a kod pocztowy i miasto: 98-240 krokocice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 280 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 670 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 31,3 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,8 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 3 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |