Pate de tofu z gruszką 150g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. również po otwarciu i spożyć w ciągu 24 godzin.
Składniki
23% tofu, (nasiona soi,woda, sól) woda, olej rzepakoway, okara (woda, nasiona soi) cebula, sos sojowy, 4,2 % susone gruszki, skrobia kukurydziana, suszone drożdze, ocet jabłkowy, błonnik grochowy, ryż nasiona soi, przyprawy, ekstrakt drożdzowy, 0,3% koncentrat soku gruszkowego, mąka pszenna, syrop ze słodkich ziemniaków, cukier trzcinowy.
Może zawierać gorczycę.
Produkt jest 100 % roślinny, bez GMO, bez cholesterolu
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 925kJ/224kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.4 g |
| Węglowodany | 7.2 g |
| Cukry | 3 g |
| Błonnik | 4.6 g |
| Białko | 6.2 g |
| Sól | 1.7 g |